svētdiena, marts 26, 2006

2006. gada 26. marts

Pašlaik esam nokļuvuši Edinburgā. Par procesu "nokļuvuši" ir īpašs stāsts, tomēr pagaidām aprobežosimies ar to, ka tas iekļāva 1 diennakts pavadīšanu Nīčepingā, netālu no Ryanair Zviedrijas lidostas (Skavsta). Nīčepinga ir ļoti, ļoti, ļoti klusa un mierīga Zviedrijas mazpilsēta. Izskatās ka te visi dzīvo vienkārši tāpat un ne par ko nesatraucās. Hosteļa durvju kods, ko mums nosauca pa telefonu tiešām darbojas. Arī istamas atslēga ir pie durīm. Pagremdējāmies atmiņās par Latviju pie melnā balzāma un dodamies pie miera. Sestdienas rītā neliela ekskursija pa Nīčepingu. Jānis tiek pie fotoaparātiem (vienreizējiem, analogajiem) - tātad kaut kad būs arī bildes. Piedzīvojot mērenu stresu lidostā, turpinām lidojumu uz Glazgovu. Nosēžamies. Mūs sagaida lietus. No Glazgovas seko brauciens ar vilcienu (Laikam nav jāatgādina par Ryanair konsekvento Lidostu izvietojumu vismaz 50-150 km no pilsētām) ar pārsēšanos Centrālajā stacijā. Stacijā dīvaini cilvēki. Skoti. Jaunieši kā frizūrām, džūlītes svārkos. Īsos. Iereibuši cilvēki. Uz ielas mazliet pārsteidz senlaicīguma sajūta. old-school taksometri un smagnējas celtnes. Vēl nedaudz pārsteidz komunikācija. Saprast skotus ar pirmo reizi ir pagrūti. Tālāk braucam ar vicienu īdz Edinburgai. Tur nonākam vakarā. Ātri atrodam viesnīcu. Mūs sagaida administratore - lietuvieta Agne. Duša. Miegs.

Svētdiena.
Brokastis patīkami pārsteidz. Pat Bergs izskatās apmierināts. Ekskursija pa pilsētu (bez kartes. virzienā pils). Pilī nonākam. Netiek paiets garām krogam "aklais dzejnieks". Atpakaļ arī izdodās nokļūt apjautājoties pēc ceļa nieka 3 rezes.
Viesnīca, ir visnotaļ okei. Vienīgi ar wireless internetu Kaspari, kas dzīvo 3 stāvā ir apdalīti. Mēs nē. :) . Rīt kursu pirmā diena. Nu skatīsimies, kā būs.

Nav komentāru: