otrdiena, aprīlis 04, 2006

šajā laikā notikušais

piektdien visi amerikāņi izlidoja eksāmenā
piektdien mūs ved ēst. pēc tam ar džeku no viņējiem vilkām uz klubiem.
sestdien - mūs ved uz klubiem. Vodka un vēl daži iespaidi.
svētdien - labākā diena ever. Uzkāpju kalnā pie pilsētas. Viesnīcu pametu ap 12-iem atgriežos ap 19-iem. Skotijas parlaments (moodernā arhitektūra), nacionālā galerija, muzejs 'dinamiskā zeme', lielais kalns un kolonāde mazākā galnā (skats aizrauj elpu), iegādājos 'dienas biļeti' un vizinos ar pilsētas busiem. Vakarā - uz kino - transamerica.
pirmdien - uzzinām, ka 3 no mums (tajā skaitā es) ir jau dabūjuši 'bronzu'. Divi no grupas - Holandietis Niels un viens no letiņiem nav. Vakarā ar Kaspariem atsākam pārtrauktos 'Meistara un Margaritas' skatīšanās seansus. Parādās Margarita.
Šodien - otrdien. Sākam apgūt 'Reporting'. Ir interesantāk. Niels pieteicās vakarā uz alu.

update1: vakar bijām uz pili. grūti jau bija desmitnieku par ieeju nolikt. bet nu izdevās sevi pielauzt. Aizvedu arī 'grupu' uz lielā kalna pakāji - Jānis nenotu'rejās uz paziņoja, ka kāps augšā - un uzkāpa.
update2: Agne no rīta bija priecīgi pārsteigta, kad neatteicos no brokastīm, kā parasti, bet drosmīgi izvēlējos 'scrambled eggs with beacon'. Vispār viņa būtu jāaizved vakariņās - bet nevienam tā īsti nav iekšās izteikt konkrētu piedāvājumu.

Nav komentāru: