piektdiena, aprīlis 07, 2006

Šodien uzņemam pēdējās zināšanu druskas. noskatāmis sales prezentāciju. saņemam prezentus (andross ir uzsaucis 1 viskiju. dārgo. katram letiņam). Visi dabū sertifikātus. ar Nielsu apmaināmies ar kntaktinfo - esam velkomēti Amsterdamā.

ceturtdiena, aprīlis 06, 2006

Vakar Agne mūs (manā personā) tomēr atšuva. Pabeidzām reportēšanu. Pie krusta nomira Jēzus un Meistars noāca Slimnīcā.
Šodien - atkārtošana. Apguvām web klientu. Fotogrāfējāmies pie pieminekļa. Lielveikals pēc mācībām. Manā īpašumā Murakami "Kafka on the shore" un Monē reprodukciju albūms ar 12 lapām (par 1 poundu). Grupa sāk aktīvi interesēties cikos lidmašīna. A lidmašīna sestdien no rīta piecos. Tusēt vai netusēt rīt.

otrdiena, aprīlis 04, 2006

šajā laikā notikušais

piektdien visi amerikāņi izlidoja eksāmenā
piektdien mūs ved ēst. pēc tam ar džeku no viņējiem vilkām uz klubiem.
sestdien - mūs ved uz klubiem. Vodka un vēl daži iespaidi.
svētdien - labākā diena ever. Uzkāpju kalnā pie pilsētas. Viesnīcu pametu ap 12-iem atgriežos ap 19-iem. Skotijas parlaments (moodernā arhitektūra), nacionālā galerija, muzejs 'dinamiskā zeme', lielais kalns un kolonāde mazākā galnā (skats aizrauj elpu), iegādājos 'dienas biļeti' un vizinos ar pilsētas busiem. Vakarā - uz kino - transamerica.
pirmdien - uzzinām, ka 3 no mums (tajā skaitā es) ir jau dabūjuši 'bronzu'. Divi no grupas - Holandietis Niels un viens no letiņiem nav. Vakarā ar Kaspariem atsākam pārtrauktos 'Meistara un Margaritas' skatīšanās seansus. Parādās Margarita.
Šodien - otrdien. Sākam apgūt 'Reporting'. Ir interesantāk. Niels pieteicās vakarā uz alu.

update1: vakar bijām uz pili. grūti jau bija desmitnieku par ieeju nolikt. bet nu izdevās sevi pielauzt. Aizvedu arī 'grupu' uz lielā kalna pakāji - Jānis nenotu'rejās uz paziņoja, ka kāps augšā - un uzkāpa.
update2: Agne no rīta bija priecīgi pārsteigta, kad neatteicos no brokastīm, kā parasti, bet drosmīgi izvēlējos 'scrambled eggs with beacon'. Vispār viņa būtu jāaizved vakariņās - bet nevienam tā īsti nav iekšās izteikt konkrētu piedāvājumu.